Právě si prohlížíte SEZONU JSME ZAKONČILI PROHROU V LOUKÁCH
SEZONU JSME ZAKONČILI PROHROU V LOUKÁCH

Dne 17.6.2022 jsme odjížděli na poslední zápas této sezóny na hřiště SK Louky B.

Louky jsou nevyzpytatelným soupeřem a naše utkání vždy doprovází hodně emocí.

Začátek utkání doprovázelo na naší straně spoustu nepřesností, které byli z nějaké části způsobeny terénem. Hřiště v Loukách připomínalo spíše Saharu než travnatou plochu. Loukám se podařilo už ve 14″ minutě skórovat (1:0). Do konce druhé půle jsme se v zápase hledali. Vypracovali jsme si i nějaké šance, které bohužel gólem neskončili a do kabin jsme odházeli vyčerpaní z úporného 30ti stupňového vedra.

Druhý poločas už vypadal z naší strany o něco lépe. Přesto se podařilo Loukám vstřelit druhou branku utkání (2:0). Dá se říct, že se Louky od této chvíle zatáhli s myšlenkou ubránit výsledek. Náš tlak se začal zvyšovat a postupně jsme dobývali branku domácích. Do našeho výkonu však začal vstupovat rozhodčí, který začal dělat ve hře zmatky. Někdy nepískl 100% faul na nás nebo i na domácí a jindy nepochopitelně píská čistě zahranou situaci ku podivu všech přítomných. Tento výkon rozhodčího se na nás podepsal do posledních minut zápasu, kdy jsme se už nebyli schopni soustředit na hru. Vše vyvrcholilo v 80″ zkratem našeho kapitána, který se dostal na polovině hřiště do konfliktu s domácím hráčem a následně byl odměněn červenou kartou. Po této situace se už utkáni v poklidu dohrálo.

S výsledku v Loukách nejsme nadšení. Sezónu tak končíme na 5. místě tabulky, což je vzhledem k účasti na trénincích skvělý výsledek. Teď si dopřejeme letní pauzu a na podzim rozehrajeme novou sezónu.