Právě si prohlížíte ROZHODLY POSLEDNÍ MINUTY

ROZHODLY POSLEDNÍ MINUTY

Dne 30.10.2021 jsme přivítali nedaleký celek SK Louky B. První poločas začali lépe hosté, kdy v 5″ vyslal svou střelu Caudr T. a propálil tak našeho golmana. Rychle inkasovaného gólu jsme se naštěstí nezalekly a postupně jsme začali přebírat tempo zápasu. V 32″ se po pravém křídle dostal do průniku Vojtěch Ličman, kterému se podařilo procedit balón mezi tyčí a hostujícím golmanem. Propadlý balón skákající po brankové čáře doběhl domácí Michal Stoklásek, který dorazil míč do branky hostů a srovnal tak skoré na 1:1. Po první půli se tak odcházelo do kabin za remízového stavu. Druhou půli začali lépe hosté a začali využívat našich špatných rozehrávek a nepřesností. Po rychlé kombinaci se dostal do šance hostující Winter D, kterému se podařilo dostat míč za záda domácího golmana. Nepřesnosti na straně domácích pokračovali a hosté se tak občas dostali do slibných šancí. V 76″ došlo ke třetí sporné situaci v průběhu zápasu kdy hráli hostující ve svém vápně rukou. Nyní už měl ovšem rozhodčí Krajča dobrý výhled na celou situaci a odpískal tak pokutový kop. K penaltě se postavil domácí kapitán Tomáš Turoň, který střelou do středu brány proměnil a srovnal na 2:2. Už to vypadalo, že zápas skončí nerozhodně, ale v 84″ Michal Kolář zalepil centr na hranici velkého vápna a vyslal střelu k pravé tyči, na kterou byl hostující golman krátký. Žlutava svou výhrou vyrovnala historický rekord zisku 27b za polovinu sezóny a upevnila si své místo na předních příčkách tabulky. Děkujeme fanouškům a divákům za podporu v podzimní části a těšíme se na vás na jaře.