Právě si prohlížíte Z PRVNÍHO ZÁPASU JARA VEZEME BODY
ANI NÁM SE NEPORAŘILO ZASTAVIT KAŠAVU V SERII VÝHER

Z PRVNÍHO ZÁPASU JARA VEZEME BODY

Dne 27.3.2022 jsme zavítali na hřiště do nedalekého Zlámance (domácí hřiště FC Doubravy) ovšem s velmi prořídlou sestavou. Vzhledem k zraněním a nemocem spousty hráčů, jsme byli nucení povolat dva „snajpry“ ze Staré Gardy Romana Kašíka a Zdeňka Mišurce a v bráně zaskočil naši Žlutavskou jedničku kluk v rukavicích Lukáš Železník. Počasí nám přálo a nic nebránilo tomu zahájit utkání. Začátek zápasu se nesl v duchu nepřesností. Vybojovali jsme si pár slibných šancí, ale vsítit gól se nám podařilo až ve 37″ kdy Vodák T. po průniku středem hřiště prošel až do vápna a uklidil míč do soupeřovy branky (0:1). První půli jsme zcela kontrolovali a soupeře jsme nepustili do žádné vyložené šance. Začátkem druhé půle přišel průnik po pravém křídle a následný razantní centr do vápna, kde si balón našel benjamínka Peťu Mišurce ml. a tomu se podařilo ve svém prvním startu vsítit i svůj první gól (0:2). Dokonce zápasu se skoré nezměnilo. Naložili jsme tak 3 body a přesunuli jsme se do Žlutavského pohostinství doplnit vypocené tekutiny. Závěrem chceme touto cestou obrovsky poděkovat Romanu Kašíkovi a Zdeňkovi Mišurcovi, že nenechali svůj mateřský klub na holičkách a i přes svůj pokročilejší věk podrželi oslabený mančaft svou přítomností na hřišti.