Právě si prohlížíte NEDĚLNÍ UTKÁNÍ SKONČILO PLICHTOU
NEDĚLNÍ UTKÁNÍ SKONČILO PLICHTOU

Dne 12.6.2022 jsme na domácím hřišti přivítali celek z nedalekých Tečovic.

Tečovice disponují kvalitním mužstvem, které můžou obohatit i o hráče z vyšší soutěže.

Začátek utkání uchopili lépe Tečovice, kdy se jim v 6″ podařilo vykombinovat před naše vápno, kde se podařilo procpat tečovanou střelu až do naší sítě.(0:1). Jelikož šlo o šťastný gól Tečovic, nenechali jsme se rozhodit a pokračovali jsme naplno v utkání. V defenzivě jsme si počínali více než dobře, všechny protiútoky Tečovic se nám dařilo zastavovat daleko od naší brány. Ovšem v založení útoku jsme měli velké mezery. Našim obráncům se dařilo přesně kombinovat a posouvat míč směrem do zálohy, ale na přechodu do útoku už to vázlo. Chyběla nabídka a chuť udělat pár kroků navíc, aby jsme si mohli vypracovat nějaké gólové šance. Tečovice začali koncem prvního poločasu uvadat a nabídli nám tak pár gólových příležitosti, které jsme nevyužili. Do kabin jsme tak odcházeli s jednogólovou ztrátou.

Druhý poločas jsme udělali změny v sestavě a od počátku jsme začali diktovat tempo hry. V 50″ nám byla po faulu ve vápně na domácího Vodáka nabídnut pokutový kop. K tomu se postavil tradiční penaltový exekutor Michal Tauš, ale jeho pokus byl však polapen golmanem Tečovic. V 58″ se nám podařilo po pěkné kombinaci přihrát do vápna Tečovic, kde se dostal do šance domácí Mařák Bedřich a střelou z voleje srovnal skóre na 1:1. Po zbytek druhé půle byla hra vyrovnaná. Více gólových příležitosti bylo na naší straně, ale chybělo nám štěstí a nebo rozvaha ve finální fázi. Utkání tak skončilo remízovým stavem.

19.6.2022 ve 14:00 odehrajeme poslední utkání této sezóny v Loukách. Poté nás bude čekat fotbalová pauza.