Právě si prohlížíte PRVNÍ ZÁPAS V NOVÉ SEZONĚ JSME ZAHÁJILI SMOLNOU REMÍZOU
PRVNÍ ZÁPAS V NOVÉ SEZONĚ JSME ZAHÁJILI SMOLNOU REMÍZOU

Dne 21.8.2022 jsme přivítali na domácím hřišti Tečovice B.

První zápas sezóny se nesl v duchu intenzivního deště, který provázel celé utkání. Do utkání nastupujeme oslabeni o golmana, kapitána a 2 hráče ze základní sestavy. I přesto je účast více než dobrá. Lavičku jsme zaplnili na maximum a máme tak k dispozici 6 hráčů na střídaní.

První poločas jsme zahájili s míčem na našich kopačkách, snažili jsme s hru kontrolovat a nedat soupeři šanci prosadit se, a to se nám celkem daří. V 15″ po chybné rozehrávce naší obrany darujeme hostujícím rohový kop, který kopou na zadní tyč a vrací hlavou před naši bránu. Tam využívají nepřehledné situace a otevírají skóre zápasu na 0:1. Gólem jsme se nenechali nijak rozhodit, protože převaha v šancích a kontrola míče je na naší straně. Ve 22″ se dostává do průniku za hostující obránce T. Vodák, který je následně faulován ve vápně golmanem hostů a rozhodčí tak nařizuje pokutový kop. K tomu se staví B. Mařák a s přehledem proměňuje (1:1). Do konce druhé půle jsme si vypracovali několik tutových šancí, které jsme bohužel neproměnili a do kabin tak odcházíme za remízového stavu.

Druhý poločas začínáme slibně, kdy se už v 48″ prosazuje domácí T. Vodák a zvyšuje skóre na 2:1. na něj v 51″ navazuje domácí M. Stoklásek, který navyšuje skóre na 3:1. Následně začíná z naší strany přehlídka spálených gólových šancí. V závěru zápasu jsme polevili v defenzivně hosté se tak začali častěji dostávat před naši bránu. V 77″ Tečovice lobem přehazují našeho golmana a míč končí v síti (3:2). Tečovice pokračují v tlaku a v 81″ zbytečně faulujeme před naším vápnem a nabízíme hostům pokutový kop. Z pokutového kopu se jim podařilo obstřelit naši zeď a míč končí v naší síti (3:3). Do konce zápasu už moc času nezbývá a my si tak odnášíme hořkou remízu z prvního utkáni.