Právě si prohlížíte BŘEZOVÁ DOSTALA NA ŽLUTAVĚ 8 BRANEK
BŘEZOVÁ DOSTALA NA ŽLUTAVĚ 8 BRANEK

Dne 15.5.2022 jsme na domácím hřišti přivítali předposlední poslední celek tabulky Březovou.

Trenéři se pro tento zápas rozhodli zvolit úvodní sestavu obohacenou o hráče, kteří nejsou v zápasech až tak vytěžovaní.

Po úvodním hvizdu jsme ihned převzali míč pod naši kontrolu a začali jsme dobře kombinovat. Jíž v prvních minutách jsme si vypracovali slibné gólové šance. Ve 22″ minutě převzal míč před hranicí vápna domácí Petr Bureš, který se prokličkoval až k brankáři hostí a následně ho dokázal prostřelit (1:0). Hosté první poločas občas zahrozili, ale do žádné šance, která by zaváněla gólem se nedostali. Ve 42″ a 45″ přidal dva góly domácí Bedřich Mařák a z pohledu skóre tak uklidnil tým do poločasové přestávky.

Druhý poločas působila Březova zcela odevzdaně. Míč jsme měli plně pod kontrolou a užívali jsme si kombinační fotbal, který nám sedí. Ve 47″ minutě si našel balón z centru domácí Petr Mišurec a vstřelil tak 4 branku utkání. V 52″ se gólově prosadil domácí kapitán Tomáš Turoň a v 58″ završil hattrick Bedřich Mařák. O další vstřelené branky se postarali v 64″ Michal Kolář a 82″ Tomáš Turoň(8:0). V poslední minutě se hostům podařilo vybojovat si rohový kop, ze kterého nás dokázali zaskočit a díky naši nedůsledností ve vápně vstřelili poslední branku utkání(8:1). Průběh zápasu s Březovou hodnotíme kladně, diváci se měli na co dívat a trenéři herně vytížili i méně hrající hráče.

05.06.2022 10:15 odehrajeme utkáni na domácím hřišti Napajedel.