Právě si prohlížíte Z NAPAJEDEL VEZEME PROHRU
Z NAPAJEDEL VEZEME PROHRU

Dne 20.5.2022 nás čekalo utkání v nedalekých Napajedlech. Napajedla si drží pevnou pozici na čele tabulky a mají mladý tým. Očekávali jsme proto fyzicky náročný zápas.

Už ve Fryštáku jsme se přesvědčili, že nám nesedí velké hřiště, které v Napajedlech rozhodně je. Z části je to způsobeno tím, že nemáme naběháno a hře, kterou se chceme prezentovat vyhovuje spíše menší plocha. Do prvního poločasu jsme nenastoupili vůbec špatně. Od první minuty se nám dařilo držet míč na kopačkách a dařili se nám i kombinace po zemi, kdy míč běhal za nás. Bohužel jsme hráli jen po vápno hostí a příležitost na vstřelení gólu jsme si nevypracovali. Napajedelští dokázali využít domácího prostředí a ihned po naší ztrátě nakopávali míče do brejku za naši obranu. Jejich pokusy se nám podařilo několikrát zastavit ofsajdovou pastí. V 18″ minutě se ovšem dostali za naši obranu z následného centru do vápna nám vstřelili první gól utkání. V ten moment převzali otěže zápasu Napajedla, kteří nás začali fyzicky udolávat svými nákopy. Po pauze na osvěžení se Napajedelským opět podařilo vyslat průnikovou přihrávku mezi naši obranou a z brejku nám zasadili druhý gól utkání. Do konce poločasu jsme se v podstatě jen bránili tlaku domácích.

Začátkem druhého poločasu jsme hráli vyrovnaný fotbal až do 64″, kdy se ve vápně prokličkoval kolem našeho golmana Napajedelský útočník a střelou do odkryté brány zvýšil skóre domácích na 3:0. Kolem 70″ většina týmu vzhledem úpornému vedru už těžko hledala síly na odpor. Domácí si vypracovali ještě pár gólových příležitosti, které se nám podařilo se štěstím přežít.

Napajedla na 100% využili domácího prostředí, fyzicky nás udolali a po zásluze vyhráli. Nyní se však soustředíme na poslední zápas sezóny na domácím hřišti, který sehrajeme s Tečovicemi.