Právě si prohlížíte VIZOVICE ODJÍŽDÍ ZE ŽLUTAV S PRÁZDNOU
V LUKOVĚ JSME ZAVÁHALI

VIZOVICE ODJÍŽDÍ ZE ŽLUTAV S PRÁZDNOU

Dne 3.4.2022 jsme odehráli první utkaní tohoto roku na domácí půdě. Počasí bylo doslova aprílové. Zataženou oblohu a mraky střídalo slunce a v druhé půli chvilkama poletoval i sníh. Ani to ale neodradilo fotbalové fanoušky aby dorazili v hojném počtu. Snadný zápas jsme po podzimním kole s Vizovicemi rozhodně nečekali. Vizovice mají jeden z nejmladších týmu soutěže, takže jsme očekávali fyzicky náročný a bojovný fotbal. V tabulce si navíc drželi 6 pozici.

Utkaní jsme zahájili lépe a od první minuty jsme dostali soupeře pod tlak několika slibnými šancemi, které skončili na hranici vápna. Skóre zápasu jsme otevřeli až ve 23″ kdy byla po faulu ve vápně hostí nařízena penalta. K té se postavil zkušený Žlutavský stoper Tauš M., jenž poslal balón k levé tyčce a golman Vizovic byl na ni krátký (1:0). Následoval stupňující se tlak na branku soupeře. Po narážečkách pronikl ve 35″ do vápna domácí kapitán Turoň T. a tvrdou střelou poslal míč na vzdálenější tyč gólmanovy brány. Tento gól jakoby hosty nakopnul. Vizovice začali dobře kombinovat a držet míč. Dokonce poločasu nás drželi na naši půlce, ale nevypracovali si žádnou vyloženou šanci. Do druhé půle jsme nastoupili zodpovědně a Csaplárova past se tak nekonala. Už ve 47″ skóroval domácí Stoklásek M. a upevnil tak naše vedení na 3:0. V 67″ síť hostí rozvlnil po druhé v zápase domácí kapitán Turoň T(4:0). Na závěrečných 5:0 upravil skóre Železník L. kdy se pokusil překvapit hostujícího golama razantní střelou ze 30 metrů a ta zapadla přímo do levého horního růžku.

Chtěli by jsme poděkovat fanouškům a divákům, kteří i přes nepřízeň počasí, dorazili na první domácí zápas jarní části a vytvořili skvělou atmosféru.