Právě si prohlížíte NA KAŠAVĚ PADLO 8 GOLŮ
NA KAŠAVĚ PADLO 8 GOLŮ

Dne 8.5.2022 nás čekalo utkání na domácím hřišti TJ Kašava. Už minulý týden jsme věděli, že vzhledem ke zranění prstu našeho brankáře za něj bude muset zaskočit některý z hráčů.

První polovinu jsme nezahájili vůbec dobře. Už od začátku nás soupeř dostal pod tlak a my jsme nedokázali kombinovat. Zároveň jsme začali dělat spoustu zbytečných faulů. V 7″ minutě domácí zahrávali autové vhazovaní na hranici vápna. Na normálním hřišti nijak nebezpečná situace, ale na hřišti Kašavy, kde je velké vápno asi 1,5m od postranní čáry se aut rovná rohu nebo standardce. Míč zaletěl až do našeho malého vápna kde se nejprve odrazil a poté jej domácí hráč skluzem dotlačil do odkryté brány (1:0). Po pár minutách se odehrála totožná situace. Dlouhý aut na hranici našeho malého vápna kde jej domácí hráč umístil hlavou přesně k pravé tyči (2:0). Tlak domácích stále pokračoval. V 19″ zbytečně faulujeme hráče ve vápně a rozhodčí nařizuje pokutový kop, který domácí proměňují (3:0). Druhá půle pokračuje pod taktovkou Kašavy. Máme i světle okamžiky, ale vypracovat si tutovou šanci na gól se nám nedaří. Do kabin tak odcházíme za stavu 3:0.

Druhý poločas jsme začali hrát to co nám jde nejlépe. Rychlými kombinacemi po zemi jsme se dokázali dostat do slibných šancí. V 51″ minutě se podařilo střelou z vápna vsítit kapitánovi Tomáši Turoňovi gól, který nás nakopnul (3:1). To nám ale dlouho nevydrželo, začali jsme dělat individuální chyby a Kašava se dokázala dostat z našeho tlaku zpátky do utkání. V 70″ se nepodařila ofsajdová past a domácím se otevřela prázdná cesta k naší bráně, kde střílí další gól (4:1). Po tomto gólu jsme začali zase dobře kombinovat, stupňovat tlak a snahu zvrátit utkání. To se nám daří v 80″ minutě, kdy žlutavský Petr Daněk střílí na bránu a domácí obránce tečí mění pohyb míče, který zapadá do brány (4:2). Na to bohužel ihned v 82″ odpovídají hosté dalším brejkem a sólem na našeho „golmana“, kdy opět proměňují (5:2). V 88″ domácí Tomáš Hostinský fauluje na hranici vápna a je odměněn po druhé žluté kartě červenou. Z této situace kopou domácí standardku, která je dobře umístěná a upevňuje skoré pro Kašavu na 6:2.