Právě si prohlížíte LUKOV SI ODVÁŽÍ ZE ŽLUTAVY DALŠÍ PROHRU
LUKOV SI ODVÁŽÍ ZE ŽLUTAVY DALŠÍ PROHRU

LUKOV SI ODVÁŽÍ ZE ŽLUTAVY DALŠÍ PROHRU


Dne 15.5.2022 jsme na domácím hřišti přivítali poslední celek tabulky Lukov. Přesto, že k nám přijelo poslední mužstvo tabulky jsme nechtěli nic podcenit. Poslední zápasy se nám příliš nepodařily, a tak jsme do utkání nastoupili s plným nasazením.

Po úvodním hvizdu jsme ihned nastavili tempo hry a začali jsme si vytvářet gólové šance. V 7″ otevřel skóre Bedřich Mařák a o 2 minuty později na něj navázal domácí kapitán Tomáš Turoň(2:0). Po dvou rychlých gólech jsme dostali utkání pod kontrolu a mohli jsme se soustředit na naši kombinační hru. Ve 30″ střílí další gól Tomáš Vodák (3:0). Lukovu jsme nabídli na závěr poločasu dvě standartní situace v blízkosti našeho vápna. První však odrazila dobře postavená zeď a druhý pokus skončil nad bránou. Soupeři jsme nabídli šanci po nedorozumění obránce s brankářem, míč se šťastně odrazil před naši prázdnou bránu, kde měl útočník Lukova snadnou práci doklepnout balón (3:1). Závěr poločasu upravil ve 45″ opět Tomáš Turoň (4:1)

Druhý poločas už jsme Lukov téměř k ničemu nepustili a hra se odehrávala na jejich polovině. V druhé půli jsme ještě dokázali přidat dalších 5 gólů do soupeřovi brány. O ty se postarali ve 49″ Mařák, 63″ Vodák, 65″ Turoň z penalty, 83″ Kolář, 86″ Polák. Konečný stav utkání 9:1.

V pátek 20.5 17:30 odehrajeme na poslední chvíli přeložené utkání ve Fryštáku. Sobotní termín je zrušen.