Právě si prohlížíte Z FRYŠTÁKU PŘIVÁŽÍME CENNÝ BOD
OBRAT V UTKÁNÍ S POHOŘELICEMI

Z FRYŠTÁKU PŘIVÁŽÍME CENNÝ BOD

Dne 20.5.2022 nás čekalo utkání na domácím hřišti FC Fryšták. Utkání bylo na poslední chvíli přesunuto na pátek z duvodu hlášené velké absence na sobotu. Děkujeme soupeři, že nám vyšel s novým termínem vstříc.

První polovinu se nesla v duchu úporného vedra, které se na obrovském otevřeném hřišti Fryštáku ještě dvojnásobí. Kolem 10. minuty jsme si vypracovali nějaké šance, které gólem bohužel neskončili. Až v 15″ přišel z poloviny hřiště dlouhý míč za obranu na hranici vápna, kde ho dobíhal Tomáš Vodák. Po míči také vystartoval golman Fryštáku, který se po následné Vodákově kličce dopustil faulu a rozhodčí tak nařizuje penaltu. K té se postavil Michal Tauš a s přehledem ji proměnil (1:0). První poločas se na obou týmech podepsalo počasí a vybudovat si nějakou šanci nás stálo hodně sil. Skóre se do poločasu už nezměnilo.

Druhý poločas začali lépe domácí z Fryštáku. Kdy se jim už v 66″ minutě podařilo srovnat skóre(1:1). Do druhého poločasu se následně promítl velmi špatný výkon rozhodčích. Hra se začala kouskovat a atmosféra na hřišti postupně houstla. Konec zápasu doprovázelo spoustu faulů a dohadovaní. Skóre se však nezměnilo a tak z Fryštáku odvážíme cenný bod.