Právě si prohlížíte ŽLUTAVA POCITÍLA DRUHOU PROHRU V SEZONĚ
ŽLUTAVA POCITÍLA DRUHOU PROHRU V SEZONĚ

V neděli 17.10.2021 přivítala FC Žlutava na svém hřišti Napajedelské Béčko. Žlutava otevřela skóre zapasu už v 1″ , kdy po rychlé kombinaci zakončoval Kolář(1:0). Napajedla i přes rychle inkasovanou branku převzala otěže zápasu a dostala domácí tým pod tlak. Tým z Napajedel byl ve svých kombinacích přesnější i rychlejší a vybudoval si několik standartních situací, ze kterých hrozil. Ve 14″ zahrávají Napajedla rohový kop na přední tyč a balón propadá do sítě domácích(1:1). Následně Žlutava fauluje ve svém vápně a rozhodčí nařizuje ve 20″ pokutový kop, který s přehledem proměňuje hostující Haša(1:2). Po pár minutách Napajedla zase navyšují svůj náskok kdy po centru skóruje hlavou Hejda(1:3). Domácí si v první poločase vybudovali několik šancí, které bohužel neproměňuji. Žlutava nastoupila do druhé půle se snahou zvrátit výsledek, vybudovala si pár slibných šancí, ale gól se nepodařilo vstřelit. Druhý poločas měla míč na kopačkách více Žlutava, ale v 77″ využil Napajedelský Foral chybnou rozehrávku brankáře a vsítil další gól, který upravil skoré na konečných 1:4.