Právě si prohlížíte ZÁPAS V TEČOVICÍCH SKONČIL REMÍZOU
ZÁPAS V TEČOVICÍCH SKONČIL REMÍZOU

V neděli 24.10.2021 zavítal tým Žlutavy do Tečovic. Z kraje zápasu si tým Žlutavy vybudoval pár slibných šancí, ale gól se nepodařilo vsítit. Následně Žlutava vytváří na své půlce zbytečné fauly a dostává se tak pod tlak. Po standartní situaci ve 14″ se míč odráží od Žlutavského golmana a domácí Vopatřil J. doráží míč a dává tak první gól zápasu (1:0). Žlutava nezahálí a v 18″ vrací úder Bedřich Mařák, který prostřeluje domácího golmana (1:1). V prvním poločase má Žlutavský tým převahu, ale po první půli odchází obě mužstva do kabin za remízového stavu. Druhou půli začínají Tečovice s vysokým pressingem. A Žlutava se těžko dostává do kombinací. V 52″ rozehrávají Tečovice roh na krátko, který jim vychází a dostávají se lehce do vápna, kde skóruje po druhé Tečovský Vopatřil J. (2:1). Žlutava se nemůže dostat do delší kombinace, ale v 79″ minutě po rychlém protiútoku vybojuje roh, ze kterého na zadní tyči skóruje po druhé v zápase Mařák B. (2:2). Tečovicím se podařilo v 82″ rozehrát rychlý aut do vápna, kde zakončuje Šidlík K. a dostává tak svůj tým do vedení (3:2). I přes inkasovaný gól v posledních minutách zápasu Žlutava neskládá zbraně a z pravé stany po centru Ličmana V. dává Mařák hlavou třetí branku a završuje tak svůj hatrick v 83″ (3:3). Žlutava si tak z Tečovic odváži spravedlivý remízový bod.