Právě si prohlížíte V LOUKÁCH JSME ZTRATILI DVOUGÓLOVÉ VEDENÍ
V LOUKÁCH JSME ZTRATILI DVOUGÓLOVÉ VEDENÍ

Dne 27.8.2022 jsme zavítali na fotbalové hřiště do Louk.

První poločas jsme zahájili lépe než domácí. Míč jsme měli na kopačkách častěji a náš tlak na bránu byl znatelný. Po 10″ hry jsme si vypracovali rohový kop. K tomu se postavila nová posila žlutavského kádru Jakub Vrána, kterému se podařilo přímo z rohového kopu dopravit míč do soupeřovy brány (0:1). Na něj po úspěšně založeném protiútoku navázal střelou M. Kolář a zvýšil tak skóre na 0:2. Domácí jakoby se po tomto gólu probrali a začali stupňovat tlak na naši bránu. Několik pokusů domácích se nám podařilo ubránit prací obrany a nebo zákroky golmana. I přesto se domácím podařilo do konce poločasu snížit na 1:2. Do kabin jsme odcházeli i přes brankové vedení nespokojení, protože závěr poločasu jsme zcela odevzdali do režie domácích.

Začátek druhého poločasu působil vyrovnaně na obě strany. Poté se začali do zápasu promítat chybné rozhodnutí rozhodčích. Očividné fauly se na domácí straně pískali, ale na naší už ne. Do 72″ minuty se bráníme, ale domácím darujeme rohový komp, ze kterého hlavou nekompromisně skórují do horního růžku naší brány(2:2). V 82″ nastává totožná situace jako u předešlého gólu. Z naší strany nepokrytí hráčů a domácí zase z rohu skóruji tentokrát k přední tyči(3:2). O této chvíle se rozhodčí kupodivu zase vrací k pískáni roviny. Závěr zápasu už je plně pod kontrolou domácích a ti tak navyšují skóre z brejků dalšími góly až na závěrečných 5:2.

Jediné pozitivum sobotního zápasu je, že po 3 letech odjíždíme z Louk bez obdržené červené karty.