Právě si prohlížíte Z POHOŘELIC PŘIJÍŽDÍME S PRÁZDNOU
Z POHOŘELIC PŘIJÍŽDÍME S PRÁZDNOU

V neděli 16.10.2022 nás čekalo utkání v nedalekých Pohořelicích.

Úvod utkání působil vyrovnaně. Hra se začala lámat v 28″, kdy se domácí Pohořelice dostali do přečíslení. Centrem z pravé strany posílají míč na neobsazeného útočníka, kde dochází ke střetu s naším golmanem. Sudí nařizuje pokutový kop, který domácí proměňují (1:0). V 38″ minutě dochází k rychlé rozehrávce domácích na půli hřiště. Míč letí za naši obranu a tam se podaří přehodit lobem golmana a míč končí se štěstím opět v naší síti(2:0). Během prvního poločasu jsme si dokázali vypracovat 3 slibné příležitosti na vstřelení gólu, avšak štěstí nestálo na naší straně.

Druhou půli začínáme tlakem na domácí. Dostáváme se do vápna domácích, kde se nám ani po třech dorážkách nepodaří vstřelit gól. V 51″ dochází ke střele z hranice vápna na naši bránu. Brankáři se však nepodaří míč udržet a po vyklouznutí končí opět v bráně (3:0). Po pár minutách dostáváme šanci utkání zvrátit v podobě pokutového kopu. K pokutovému kopu se staví Turoň T., který však střílí mimo týče soupeřovy brány. V 80″ Pohořelice přidávají z brejku poslední gól utkání a zvyšují na závěrečných 4:0.