Právě si prohlížíte OTOČILI JSME UTKÁNÍ S MYSLOČOVICEMI
OTOČILI JSME UTKÁNÍ S MYSLOČOVICEMI

V neděli 4.9.2022 jsme přivítali na domácím hřišti Mysločovice A.

Mysločovice k nám sestoupili z okresního přeboru, kde dokázaly za celou sezónu uhrát pouze 2 body. Výsledky z prvních kol naznačují, že Mysločovice budou patřit spíše ke slabším soupeřům naší soutěže.

První poločas byl více v naší režii. Dostáváme se i do slibných šancí, které bohužel nekončí gólem. Mysločovice se spíše brání a čekají na příležitost. Druhou polovinu prvního poločasu doprovází spousta faulů na naší straně. Fauly a následné dohady s rozhodčím kouskují tempo hry a dáváme tak zbytečně Mysločovicím prostor dostat se zpátky do zápasu standartními situacemi. První půle končí bez branek a do šatny tak odcházíme nespokojení, protože naše pozornost směřovala více k rozhodčímu než k samotné hře. Navíc jdeme do druhé poloviny zápasu se třemi žlutými kartami.

Začátek druhého poločasu je o poznaní klidnější. Hosté však v 51″ otevírají skóre zápasu a jdou do vedení (0:1). Jelikož cítíme, že jsme na míči lepší, pokračujeme v zápase bez újmy z nepříznivého stavu. V 62″ přichází gól Bedřicha Mařáka, který z hranice vápna trefuje míč pod horní tyč soupeřovy brány(1:1). Gól nás probouzí a od této chvíle držíme soupeře v tlaku. V 72″ střílí další gól Tomáš Vodák a spouští tak Žlutavský brankostroj (2:1). Mysločovice těžce hledají odpověď na naše tempo hry. Přichází 78″ minuta a Mařák B. po druhé v zápase navyšuje skóre na 3:1 s ním o 3 minuty později i Kolář M. na 4:1. Hosté jsou frustrovaní a když už cítí, že si žádné body neodvezou začínají zákeřně faulovat. Hru ještě přiostří situace, kterou je náš poslední gól zápasu v 85″. Vodák T. dostává míč za obranu, kde je o kousek dřív než hostující golman. Náš záložník skluzem střílí míč do soupeřovy brány a setrvačností se střetávají nohama s golmanem Mysločovic. Tato situace končí zraněním golmana a do brány tak zaskakuje jeden z hráčů Mysločovic. Zápas už se dohrává ve vyostřeném tempu ze strany Mysločovic.

Tento zápas nám přináší první výhru nové sezóny a také zkušenost, že se nám více vyplácí věnovat samotné hře než výrokům rozhodčího.

11.9.2022 v 16:00 nás opět na domácí hřišti bude čekat soupeř z Napajedel. Přijďte a nenechte si tento zápas uniknout, protože tento duel slibuje jako vždy kvalitní fotbal.