Právě si prohlížíte V LUKOVĚ JSME ZAVÁHALI
V LUKOVĚ JSME ZAVÁHALI

V neděli 30.10.2022 nás čekalo poslední utkání podzimu proti Fryštáku B/Lukovu. Celý den provázely mlhy, ale odpoledne se počasí umoudřilo a my jsme tak odehráli poslední utkání v tomto roce za slunečného počasí.

Úvod utkání je z naší strany neucelený. Míče spíše nakopáváme vzduchem, protože kombinovat po zemi se nám nedaří a soupeř nás rychle napadá. Hra je ve středu pole vyrovnaná, ale my se dostáváme více do koncovky. V 19″ otevírá skóre zápasu Tomáš Vodák kličkou na střed vápna a následnou střelou, která končí v síti (0:1). Hosté odpovídají vstřelenou brankou v 21″ z výstavního přímého kopu do šibenice a srovnávají na 1:1.Ve 28″ se do brejku dostává Tomáš Vodák a z úniku nekompromisně zvyšuje na 2:1. Do konce poločasu nám soupeř nabídne ještě pár gólových šancí, které nevyužíváme. Naopak útoky domácích se nám někdy i se štěstím daří likvidovat.

Druhá polovina v podstatě navázala na první poločas. V 56″ minutě přichází akce a náš centr na zadní tyč do vápna domácích, kde je připravený Bedřich Mařák a nádhernou střelou z voleje zvyšuje na 3:1. Zatímco my začínáme považovat zápas za vyhraný, Lukov se nevzdává a dál bojuje. V 75″ dochází k přihrávce soupeře na naše vápno, kde dochází k nešťastnému sklepnutí míče přímo na nohu nabíhajícího útočníka Lukova a ten střílí a snižuje na 2:3. Posledních 10 minut je na hřišti z naší strany velký chaos, kazíme přihrávky a při pokusu ohrozit bránu střelou končí míč úplně mimo. Lukov nás trestá v 85″, kdy ze 40 metru přestřelují našeho golmana (3:3).

Pro nás hořký konec zápasu a ztráta dvou bodů. Naopak Fryštáku/Lukovu se podařilo pěkně vrátit do zápasu.