Právě si prohlížíte SPYŤÁKU JSME ODEVZDALI 3 BODY
SPYŤÁKU JSME ODEVZDALI 3 BODY

V neděli 18.9.2022 nás čekalo utkání v nedaleké Spytihněvy.

Hned ze začátku prvního poločasu převzali otěže zápasu hosté a diktovali tempo hry. Za prvních 20″ se kopalo asi 16 rohů a 8 přímých kopů na naši bránu, které jsme díky nepřesnostem Spyťáku dokázali přežít. Celá první půle byla v režii domácích a když se poštěstilo, půjčili nám i na chvíli balón. Bránu domácích jsme však za první poločas neohrozili. Jen v první polovině rozdal rozhodčí 5 žlutých karet a z jedné na straně domácích udělal ve 40″ i červenou.

Ani početní výhoda do druhé poloviny zápasu náš výkon nezvrátila a my jsme tak pokračovali v našem hrůzostrašném výkonu. Domácí jdou v 63″ do vedení 1:0. Následně rozhodčí vytahuje další trumfy a v 70″ dává druhou žlutou kartu Bedřichu Mařákovi, to samé nastává i v 81″, kdy Daniel Husár dostává druhou žlutou a vidí taktéž červenou kartu. Spyťák přidává v 73″ další gól na 2:0 a v 91″ zatlouká poslední hřebík na 3:0.